Drodzy Państwo, nasze autobusy i mikrobusy oraz wykwalifikowani kierowcy gotowi są do kolejnego sezonu wycieczkowego. Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku, zaufa nam wiele zadowolonych klientów. Dziękujemy!

Nasza firma wciąż się rozwija - niedawno zakupiliśmy komfortowy autobus, mogący pomieścić do 30 pasażerów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i rezerwacji w bieżącym sezonie turystycznym.

Polub naszą stronę na Facebooku, a otrzymasz do 10% rabatu na przewozy mikrobusami 8-osobowymi - wyjazdy z Poznania i okolic. Dysponujemy komfortowymi mikrobusami i autobusami marki Mercedes Sprinter oraz Mercedes Medio. Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji wybranego transportu.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych komfortowych busów marki Mercedes Sprinter oraz Fiat Ducato Panorama, wyposażonych w niezależne ogrzewanie postojowe webasto oraz nowe, zimowe opony.

Oferujemy przewóz osób na narty mikrobusami w pełni przystosowanymi do tego typu wyjazdów: dla 8 osób + kierowca - Fiat Ducato Panorama - wersja średnia z pojemnym bagażnikiem oraz niezależnym ogrzewaniem webasto; dla 18 osób + kierowca - Mercedes Sprinter - z pogłębionym bagażnikiem oraz dodatkowym plecakiem bagażowym. W razie potrzeby dysponujemy także przyczepką na bagaż.